НОВИНИ

08.08.2022

07.08.2022

06.08.2022

05.08.2022

04.08.2022

РУБРИКАТОР

Поліцейських, які обіцяли більш м’який вирок, судили за шахрайство

28.07.2022

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області визнав колишніх дільничних офіцерів поліції сектору превенції визнали винними в закінченому замаху на шахрайське заволодіння коштами, за попередньою змовою групою осіб (вирок від 19 липня).

12 жовтня 2020 року до Ужгородського райвідділку поліції надійшла заява громадянки, що її чоловік завдав їй тілесні ушкодження. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.125 Кримінального кодексу і згодом передали скерували до суду.

Дільничний офіцер поліції прийшов до обвинуваченого додому і, знаючи, що закриття кримінального провадження не входить до його службових повноважень, користуючись необізнаністю особи, повідомив, що за 1000 гривень може вирішити питання про призначення м’якої міри покарання за результатами судового розгляду.

Згодом у телефонній розмові офіцер поліції запевнив обвинуваченого, що начебто у результаті його впливу суд призначить тільки близько тисячі гривень штрафу і більше жодних проблем не буде.

В якості посередника поліцейський залучив свого колегу  також офіцера поліції, який спілкувався із громадянином і нагадував про необхідність передачі грошей. У подальшому саме цей другий правоохоронець і отримав від чоловіка 300 доларів, але його затримали і вони з товаришем не змогли скористатися цими коштами.

Працівники поліції втратили посади. Той, хто ініціював дану оборудку, за замах на шахрайство заплатить 51 тисячу гривень штрафу.

Спільника судили за прохання неправомірної і одержання вигоди, пособництво і закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману, за попередньою змовою групою осіб. Суд призначив як покарання 2 роки обмеження волі, але звільнив чоловіка з іспитовим строком 1 рік.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"