НОВИНИ

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

27.06.2022

РУБРИКАТОР

Поліцейського, який зламав щелепу затриманому, засудили до 4 років умовно

22.10.2021

Корабельний суд Миколаєва визнав колишнього працівника поліції винним у перевищенні службових повноважень (вирок від 6 жовтня).

2 січня 2020-го в нічний час патрульний поліції, прибувши на виклик, надів на затриманого кайданки і поклав його біля залізничного переходу і бив руками та ногами удари по тулубу та голові. По прибуттю до відділку поліції правоохоронець вдарив чоловіка в груди, після чого завів до приміщення, де продовжив його бити.

Потерпілому заподіяно двосторонній перелом нижньої щелепи і садна обличчя.

У судовому засіданні колишній поліцейський розкаявся і не заперечував обставин справи. Свої дії пояснив тим, що чоловік був сильно п’яний та грубо висловлювався на його адресу.

Обвинувачений активно сприяв розкриттю злочину і повністю відшкодував потерпілому витрати на лікування, тому останній не має претензій матеріального та морального характеру.

Суд призначив колишньому поліцейському 4 роки позбавлення волі, звільнивши його від відбуття покарання з іспитовим строком 2 роки. Також йому заборонили протягом 3 років обіймати посади в правоохоронних органах.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"