НОВИНИ

17.09.2021

16.09.2021

15.09.2021

РУБРИКАТОР

Поліцейського керівника судитимуть за спробу підкупити слідчого ДБР 3 тисячами доларів США

20.08.2021

Харківською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 369 КК України).

За даними слідства, начальник одного з відділів Краматорського районного управління Головного управління Нацполіції в Донецькій області, який був фігурантом у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди, запропонував слідчому ДБР хабар за непритягнення до кримінальної відповідальності. Слідчий ДБР повідомив про цей факт своє керівництво.

Поліцейського затримано в порядку ст. 208 КПК України відразу після передачі під контролем правоохоронців слідчому ДБР 3 тис доларів США.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Краматорську, оперативний супровід – Управління забезпечення особистої безпеки ДБР.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"