НОВИНИ

09.06.2023

08.06.2023

07.06.2023

06.06.2023

05.06.2023

02.06.2023

РУБРИКАТОР

Поліцейського, який стріляв по людях у Гайсині, відпустили під домашній арешт

13.12.2022

27 листопада у Гайсині п’яний поліцейський відкрив стрілянину по людях у громадському місці. Поранення отримав 18-річний хлопець. Стрільця спочатку взяли під варту, але потім змінили запобіжний захід на цілордобовий домашній арешт.  Про це повідомили у Вінницькому апеляційному суду. 

Засідання відбулося у грудні. Під час прийняття рішення колегія суддів, до якої входили – Анатолій КривошеяЄвгеній Нагорняк та Антон Рупак, врахувала, що підозрюваний має постійне місце проживання, виховує малолітню дитину, не має судимостей, позитивно характеризується за місцем роботи, що виключає ризики, зазначені слідчим у клопотанні

«Однак на момент події він три дні як повернувся з війни та, за словами адвоката, потребує психологічної допомоги, що, на думку колегії суддів, слід також врахувати при обранні запобіжного заходу, оскільки перебування Л. під вартою може погіршити його стан, що призведе до незворотніх наслідків», – переконана колегія суддів апеляційної інстанції.

Ухвалою Вінницького міського суду Л. обрано запобіжний захід – взяття під варту без права застави. Апеляційний суд її скасував, задовольнивши скаргу адвоката.

Слідчий клопотав, щоб підозрюваного поліцейського взяли під домашній арешт. Прохання задовільнили частково та застосувати цілодобовий домашній арешт до 26 січня 2023 року.

Підозрюваному – 38 років. У характеристиці вказано, що поліцейський має бездоганну репутацію.

Нагадаємо, згідно повідомлення Вінницької обласної прокуратури, правоохоронець у вечірній позаробочий час перебував в стані алкогольного сп’яніння у громадському місці. При цьому він мав при собі табельну вогнепальну зрою, яку не здав у встановленому порядку. На пропозицію перехожих, які запропонували йому та його колезі допомогу, поліцейський відреагував неадекватно та безпричинно почав стрілянину зі зброї, спорядженої бойовими набоями, у напрямку людей, серед яких були й діти. Одним із пострілів підозрюваний завдав вогнепального поранення 18-річному юнакові, кількома іншими – пошкодив автомобілі громадян. На сьогодні життю та здоров’ю пораненого хлопця нічого не загрожує.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"