НОВИНИ

20.05.2024

17.05.2024

16.05.2024

15.05.2024

14.05.2024

10.05.2024

РУБРИКАТОР

Поліцейські майже рік незаконно вивозили чоловіків за кордон, – ДБР

06.04.2023

В Україні з травня минулого року діяла схема незаконного вивезення чоловіків призовного віку до Молдови, яку організували поліцейські та працівники інших державних установ. З кожного брали по $5 тис. Про це повідомили в Державному бюро розслідувань і Київській міській прокуратурі.

“Поліцейський сектору реагування патрульної поліції одного з райуправлінь поліції Сумщини за попередньою змовою групою осіб налагодив злочинну схему незаконного переправлення через кордон України у бік Молдови чоловіків призовного віку, які не мають на це законних підстав”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

В ДБР зауважили, що правоохоронець діяв не сам – він сформував “команду” зі своїх колег та працівників інших державних установ. Одні її члени підшукували “клієнтів”, інші – проводили інструктажі та вирішували оргпитання.

“”Клієнти” прибували до Одеси, звідки трансфером вирушали до Кишинева. Через кордон чоловіків переводили учасники групи, використовуючи свої службові повноваження. Вартість “послуги” становила 5 тисяч доларів США”, – розповіли в ДБР.

Організатора схеми затримали під час отримання грошей від чергового “клієнта”. Поліцейському загрожує до 9 років за ґратами.

ДБР продовжує розслідування та готується повідомити про підозру іншим учасникам схеми.  Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"