НОВИНИ

16.06.2021

15.06.2021

14.06.2021

12.06.2021

11.06.2021

РУБРИКАТОР

Поліцейські масово підробляли документи для отримання коштів за підвищення кваліфікації

07.08.2020

Державне бюро розслідувань розпочало перевірку діяльності Харківського університету внутрішніх справ за період, коли деканом одного з факультетів був Олег Синєгубов – нинішній голова Полтавської ОДА.

Підставою для відкриття кримінального провадження стали факти про поліцейських, які нібито привласнювали кошти, виділені на підвищення їх кваліфікації. Слідчі з’ясували, що частина слухачів курсів приїжджала до університету внутрішніх справ тільки в перший і останній день навчання – щоб отримати необхідні підписи.

Також вони підробляли документи, що підтверджують оренду житла, оплату автобусних або залізничних квитків, використання “добових” тощо. Слідчі ДБР нарахували майже півсотні інспекторів, поліцейських, заступників командирів взводу, начальників відділу тощо, які привласнювали таким чином кошти.

На думку слідчих, в цьому розкрадачам коштів ймовірно сприяли в університеті. Адже всі документи з курсів таких поліцейських не мали б сили без підписів викладачів та інших співробітників навчального закладу.

Олег Синєгубов, нинішній очільник Полтавщини, працював деканом факультету в університеті внутрішніх справ з листопада 2015 по жовтень 2019 року – і цей період фігурує у кримінальному провадженні.

Проводяться заходи щодо встановлення всіх осіб, причетних до Кримінального правопрушення. Однак, поки жодна особа в рамках цієї справи повідомлення про підозру не отримала.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"