НОВИНИ

01.10.2022

30.09.2022

29.09.2022

28.09.2022

27.09.2022

РУБРИКАТОР

Поки судді погрожували розбити ніс, судова охорона знімала відео

14.06.2021

На Службу судової охорони покладаються великі сподівання щодо дотримання порядку в судах. Та, схоже, не всі охоронці знають, що робити з порушниками правил поведінки у суді.

Дмитро Сакоян з Запорізького районного суду Запорізької області розглядає як головуючий суддя кримінальне провадження за ч.1 ст.125 Кримінального кодексу (умисне легке тілесне ушкодження).

На чергове засідання з’явилися прокурор, потерпіла і обвинувачена. Разом з останньою прибули сторонні особи, один із яких усе фіксував на камеру. Частина з них і раніше з’являлись на слухання, називаючи себе журналістами, зазначив суддя.

Поки секретар засідання перезавантажувала комп’ютер, в одного із супроводжуючих задзвонив телефон, і він почав розмовляти. Коли техніка була готова до фіксування засідання, законник попросив припинити розмову. Проте чоловік не відреагував, навіть коли Д.Сакоян повторив зауваження.

Довелося викликати працівника ССО. Суддя просив видалити особу, що демонструє зневажливе ставлення до правил поведінки у суді. Та порушник відмовлявся виходити, тож Д.Скоян вирішивя перенести засідання до іншої зали.

Далі уже обвинувачена не схотіла змінювати локацію без супроводу всіх свої гостей. Судді погрожували і принижували, а один із присутніх пообіцяв, що «вдарить так, що матір рідна не впізнає». Очевидцями події були не менше 5 осіб.

Натомість працівник ССО у цей час стояв у метрі від судді й лише фіксував події на нагрудну камеру. Все завершилося тим, що законник попросив охоронця зателефонувати до поліції, і повідомити про злочин (ч.1 ст.377 КК — погроза або насильство проти судді).

Також Д.Сакоян інформував про події Вищу Раду правосуддя (№2489/0/6-21) і Генерального прокурора.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"