НОВИНИ

18.05.2021

17.05.2021

15.05.2021

РУБРИКАТОР

Побив чоловіка у кімнаті поліції залізничного вокзалу – поліцейському повідомлено про підозру

16.11.2020

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру поліцейському сектору реагування патрульної поліції одного з відділів поліції ГУ Нацполіції у Черкаській області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вночі 8 серпня 2020 року поліцейський, перебуваючи у кімнаті поліції одного з залізничних вокзалів на території Черкаської області, завдав громадянину численних ударів кулаками без законних підстав.

Таким чином, правоохоронець підозрюється у перевищенні влади, тобто умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, що завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян, і супроводжувалися насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування (ч. 2 ст. 365 КК України).

У разі доведення вини посадовцю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"