НОВИНИ

30.09.2023

29.09.2023

28.09.2023

27.09.2023

26.09.2023

РУБРИКАТОР

Під час порятунку людей в Авдіївці поліцейських накрило вогнем

08.09.2022

Авдіївку безперервно штурмують російські війська. Місто зазнає до 10 атак на день і зруйноване вщент. Попри пекельні умови, тут цілодобово працює поліція. Ризикуючи життям, правоохоронці рятують поранених, евакуюють людей. Під час чергового рейду  група потрапила під обстріл, одного поліцейського поранено.

Співробітники поліції разом із журналістами центрального телеканалу документували наслідки російських ударів. Величезні вирви від ракет, розвалені будинки, щодня по декілька вбитих або поранених цивільних мешканців  – те, що приніс «руський мир» в Авдіївку.

Екіпаж мав забрати людей, які попросили допомоги в евакуації. Розпочався артилерійський обстріл, і снаряд розірвався біля поліцейських. Пошкоджено броньований автомобіль,  один із правоохоронців отримав мінно-вибухову травму та осколкові поранення. Колеги на місці надали йому першу допомогу, зупинивши кровотечу, та доставили до лікарні. Після цього, попри ворожий вогонь, група все ж таки дісталася жителів і вивезла їх до безпечного місця.

З понад 30 тисяч населення в Авдіївці залишається 1500. У місті немає води, світла, газу, медичної допомоги тощо. В біді люди покладаються на поліцейських, які в будь-який момент приходить на допомогу. Особовий склад поліції Авдіївки постійно живе поруч із мешканцями, додатково в режимі ротацій у місті чергують співробітники Покровського райуправління поліції.

Правоохоронці закликають мешканців евакуюватися – навіть у таких умовах поліція Авдіївки все ще має можливості безпечно вивезти громадян.

 Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"