НОВИНИ

24.03.2023

23.03.2023

22.03.2023

21.03.2023

20.03.2023

18.03.2023

РУБРИКАТОР

Під час окупації Балаклії експоліцейський став «помічником» російської армії: йому повідомлено про підозру

30.09.2022

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру експравоохоронцю за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що під час окупації міста Балаклія колишній поліцейський пішов на співпрацю з російськими військовими.

У квітні зрадник, перебуваючи у приміщенні будівлі колишнього будинку культури, спільно з російськими військовими видавав місцевим гуманітарну допомогу від рф, створюючи у людей хибне враження про «турботу» сусідньої держави.

Згодом за допомогу підозрюваний отримав пропозицію від окупантів: стати так званим «поліцейським патрульно-постової служби» в незаконному органі «Балаклейском отделе полиции», на що він погодився.

Експоліціянт патрулював місто, супроводжував російських військових та охороняв об’єкти, які мають значення для окупаційної адміністрації рф.

У зрадника була ще одна функція, яку довірили йому кремлівські представники: патрулювати місцевий ринок, поки російські військовослужбовці збирали «данину» з місцевих підприємців.

Досудове розслідування проводять слідчі другого слідчого відділу територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, оперативний супровід — другий оперативний відділ ТУ ДБР у м. Полтаві, Управління СБУ в Харківській області та Харківське управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"