НОВИНИ

22.01.2021

21.01.2021

20.01.2021

19.01.2021

РУБРИКАТОР

Під час акції на Майдані Незалежності постраждали близько 40 поліцейських

15.12.2020

Одного правоохоронця під час штовханини вдарили по голові, внаслідок чого він втратив свідомість. Інші поліцейські отримали опіки очей.

Нагадаємо: сьогодні в центрі столиці відбувається акція з масовою участю громадян, які пройшли ходою з Площі Конституції до Майдану Незалежності. Коли вони намагалися встановити військові намети, виникла штовханина – і учасники акції застосували у бік правоохоронців газові балончики.

У результаті одного поліцейського вдарили по голові – і він втратив свідомість. Ще близько 40 – отримали хімічні опіки очей.

Поліцейські вкотре закликають учасників акції дотримуватися встановлених правил поведінки та не порушувати чинне законодавство.

Нагадаємо, що під Верховною Радою протестують представники руху SaveФОП. Кореспондентка Громадського радіо Ярослава Жуковська повідомляє, що на сьогоднішній акції підприємців більше, ніж на попередніх — їх близько двох тисяч.

 У руках мітингувальники тримають дудки, тріскачки та плакати з написами «Я ФОП, я проти тіні», «Я ФОП, я плачу податки», «ФОП не обіцяє, а створює робочі місця», «Не лізьте до кишень простого народу», «ЗЕ-нездари при владі — крах для країни».

Підприємці вимагають ухвалення Верховною Радою законопроєктів №3993 та №№3853-1(2). Йдеться зокрема про створення при президенті консультативного органу, що буде опікуватися розвитком мікропідприємництва в Україні. Вимагають, щоб усі зміни до законодавства, що стосуються умов ведення діяльності мікропідприємництва, вносились виключно після їхнього обговорення з підприємцями.

Також мітингарі вимагають проведення реформи Державної податкової та Державної митної служб України відповідно до стандартів ЄС, запровадження мораторію на перевірки мікробізнесу, усіма органами контролю до завершення цієї реформи.

Окремі малі підприємці також виступають проти введення карантину з 8 по 24 січня, адже це «вб’є» їхній бізнес, а належної допомоги держава, за словами ФОПів, не надасть.

Також акцію протесту анонсували біля інших органів державної влади в центрі столиці.

Як повідомлялося, Верховна Рада підтримала президентський законопроєкт №4443-д щодо відтермінування впровадження касових апаратів до 1 січня 2022 року. Рішення підтримали 319 народних депутатів. Зеленський підписав цей закон.

З 14 грудня фізичні особи підприємці (ФОП) і наймані працівники можуть подавати заявки на отримання одноразової допомоги у 8 тисяч гривень через карантин. У Пенсійному фонді роз’яснили, як підприємцям отримати ці кошти.

 Джерело

Джерело 2

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"