НОВИНИ

16.06.2021

15.06.2021

14.06.2021

12.06.2021

11.06.2021

РУБРИКАТОР

Першого заступника начальника ДКР застали під час використання поліцейського авто у власних цілях

19.08.2020

1-го заступника начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції України, підполковника Олександра Славгородського зафільмували під час використання ним службового автомобіля не у зв’язку з виконанням службових обов’язків.

Відповідне відео ввечері понеділка, 17 серпня 2020 року, оприлюднив телеграм-канал Perepichka News.

“Проїхати з вітерцем під звуки рації. У Києві копи влаштували Uber з мигалками і підвезли сім’ю на службовому авто. Тільки в Україні штраф за відсутність дитячого крісла поліцейські можуть сплатити самим собі не виходячи з автівки”, – зазначено в анотації до відповідного ролика.


Редактори “Перепічки” не вказали прізвище VIP-родини, на яку чатував службовий транспорт Нацполіції. У свою чергу, джерела Dетектив-Info зазначають – чоловіком у шортах та медичній масці, що завантажував речі до багажника патрульної автівки та перед яким струнко витягнувся водій-коп, є Олександр Славгородський.

А на відео зображений “типовий випадок” порушення наказу МВС №757 від 7 вересня 2017 року про “Порядок використання і зберігання транспортних засобів Національної поліції України”, зокрема прямої заборони використання транспортних засобів для поїздок, не пов’язаних із службовою діяльністю правоохоронців.

Як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, аналогічним нехтуванням наказу №757 восени 2019 року після прибуття до аеропорту “Бориспіль” відзначився ще один високопосадовець – нині екс-перший заступник Голови Нацполіції Вячеслав Аброськін (вивченням його звитяг на посаді за мотивами розслідування Dетектив-Info “Попрацював на Славу” в рамках кримінального провадження вже взялося Державне бюро розслідувань).

Що ж стосується послідовника Аброськіна – Олександра Славгородського, то раніше він очолював Сумське управління Департаменту внутрішньої безпеки, а згодом – його було призначено на посаду 1-го заступника начальника Департаменту карного розшуку


Олександр Славгородський

Влітку поточного року указом президента Володимира Зеленського з нагоди Дня Національної поліції України “за особисту мужність, самовіддані дії і високий професіоналізм, виявлені при виконанні службового обов’язку” підполковника Славгородського нагородили медаллю “За бездоганну службу” III ступеня.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"