НОВИНИ

05.06.2020

04.06.2020

03.06.2020

РУБРИКАТОР

«Перевертні в погонах»: поліцейські, яких гучно затримували на хабарі у Луцьку, поновилися на посадах

14.05.2019

У липні минулого року у Луцьку викрили та затримали на хабарі виконувача обов’язків начальника Волинського управління внутрішньої безпеки поліції Руслана Макогончука. Чоловік, який мав би бути головним борцем з корупцією у лавах поліції області, попався на хабарі у 3 тисячі доларів за непритягнення до відповідальності працівника поліції.

Тоді Макогончука гучно затримували «на гарячому» на вулиці Львівській.

 

Утім, вже за декілька днів горе-поліцейський перебував вдома під домашнім арештом. Згодом з’ясували, що змові з ним був інший поліцейський управління внутрішньої безпеки поліції Волині – Олександр Шостак.

У поліції ж провели службове розслідування і звільнили колег, які вдалися до хабарництва.

Утім, Макогончук і Шостак звернулися до адміністративного суду, який своїм рішенням поновив їх на службі.

Щоправда, з Генпрокуратури до Луцького міськрайонного суду надійшов обвинувальний акт щодо обох поліцейських, й суддя Олеся Калькова розпочала розгляд кримінальної справи.

Відомо, що учора, 10 травня, у суді прийняли рішення про відсторонення від роботи Олександра Шостака на деякий час. Наступне судове засідання відбудеться вже 15 травня.

У Департаменті внутрішньої безпеки Нацполіції ж запевняють, що ці горе-поліцейські у жодному випадку не повинні працювати у структурі.

«Потрібно зараз, щоб суд розглянув цю справу і виніс справедливе рішення. Тому що працівник поліції, який був викритий у хабарництві, тим більше – працівник Департаменту внутрішньої безпеки, апріорі не може працювати, якщо він був викритий у вчиненні злочину», – прокоментувала ситуацію у коментарі Суспільному Волині речниця працівник Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції Олеся Орлова.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"