НОВИНИ

09.12.2022

08.12.2022

07.12.2022

06.12.2022

05.12.2022

03.12.2022

02.12.2022

РУБРИКАТОР

Перед судом постане працівник СІЗО, який “прикривав” поширення наркотиків в ізоляторі

18.01.2022

Державне бюро розслідувань приділяє особливу увагу розслідуванню та запобіганню злочинів, пов’язаних із наркотрафіком у слідчих ізоляторах та місцях відбування покарань.

Так, завдяки роботі ДБР перед судом постануть члени злочинної групи, яка продавала наркотики у Київському СІЗО, та оперуповноважений сектору кримінальної поліції Харківського райуправління, який торгував метадоном. Також ДБР викрило працівника «Житомирської установи виконання покарань», який збував наркотики засудженим.

Слідчі Теруправління ДБР Києва завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно злочинної групи у складі 4 працівників державної установи «Київський слідчий ізолятор», які системно збували наркотики попередньо ув’язненим особам.

Встановлено, що 29-річний співробітник ізолятора організував канали розповсюдження наркотиків на території СІЗО та забезпечував «прикриття» діяльності групи.

Членів групи було затримано у червні 2021 року за сприяння керівництва ДУ «Київський слідчий ізолятор» під час продажу чергової партії наркотиків.

Усі члені групи обвинувачуються у зберіганні, перевезенні, пересиланні та збуті наркотичних і психотропних речовин, вчинених організованою групою (ч. 3 ст. 307 КК України).

У разі доведення вини їм загрожує позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.

======================================================================================

Також працівники Теруправління ДБР Хмельницького затримали працівника відділу режиму і охорони ДУ «Житомирська установа виконання покарань (№8)» через продаж наркотиків ув’язненим.

За попередньою інформацією, працівник в’язниці систематично проносив наркотичні речовини в особистих речах та продавав їх ув’язненим.

13 січня 2021 року його біло затримано «на гарячому» під час продажу чергової партії «товару» в установу.

Попередня кваліфікація правопорушення: незаконне придбання, зберігання, перевезення чи збут наркотичних засобів у місця позбавлення волі, вчинене повторно (ч. 2 ст. 307 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"