НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Опубліковано відео з камер поліцейських, на очах яких охоронці “кошмарили” журналістів

17.02.2022

У розпорядженні Dетектив-Info опинилося повне відео з нагрудної камери поліцейського, що прибув на виклик для врегулювання конфліктної ситуації, яка відбулася 13 лютого 2022 року біля VIP-терміналу аеропорту міста Дніпро за участі президента благодійного фонду “Солідарність” Олександра Петровського (що раніше через суд марно намагався заборонити називати його кримінальним авторитетом на прізвисько “Нарік”), його оточенням та журналістами видання “Українська правда”. На відповідному записі безпосередньо фігурує бізнес-партнер злодія в законі “Умки”, який особисто контроював процес видалення відео з телефону оператора знімальної групи та надавав вказівки своїй охороні і поліцейським щодо подальшого розвиту конфліктної ситуації.

Як відомо, 13 лютого про напад на знімальну групу повідомив керівник департаменту журналістських розслідувань “УП” Михайло Ткач.

За його словами, інцидент розпочався з того, як після виходу Петровського з будівлі VIP-терміналу “Наріка” вдалося зафіксувати оператору УП Ярославу Бондаренку. Надалі супровід авторитетного бізнесмена почав вимагати знищити відеофайли, погрожуючи ножем, та відібравши телефон.

За наслідками відповідного інциденту 16 лютого 2022 року правоохоронці офіційно повідомили про оголошення підозр трьом молодикам з оточення “Наріка”.

За інформацією джерел Dетектив-Info, 26-річному Денису Дюгу інкримінується перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ч.1 ст.171 КК України), його однолітку Олегу Плахотніку (що раніше служив у полку поліції особливого призначення ГУНП в Дніпропетровській області) та 34-річному Станіславу Сергеєву – на додачу ще й заволодіння майном водія знімальної групи “Української правди” (ч.2 ст.186 КК України).

(Зліва направо: Олег Плахотнік, Денис Дюг та Станіслав Сергеєв)

Що ж стосується чоловіка, який з використанням ножа погрожував вбивством журналісту “Української правди” (ч.1 ст.345-1 КК України) під час інциденту з “Наріком” в аеропорту Дніпра, то на момент підготовки цього матеріалу офіційні відомості щодо його встановлення чи то затримання були відсутні.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"