НОВИНИ

17.08.2022

16.08.2022

15.08.2022

13.08.2022

12.08.2022

РУБРИКАТОР

Одеський суддя, який відстрілювався від детективів НАБУ, отримав 3 роки умовно

26.07.2022

Вищий антикорупційний суд України розглянув справу одеського судді Олексія Бурана, який у 2016 році стріляв у детектива Національного антикорупційного бюро. Обвинуваченого визнали винним, однак замість ув’язнення йому назначили три роки умовного відбуття покарання. Про це йдеться у вироці Вищого антикорупційного суду.

Шість років пройшло з моменту як під час обшуку в домі Олексія Бурана він вчинив супротив і вистрелив в детектива Національного антикорупційного бюро. Наступного ж дня після інциденту Верховна Рада схвалила затримання судді та його арешт.

У 2019 році Антикорупційний суд продовжив ув’язнення судді під цілодобовим домашнім арештом.

“Обвинувачений підтвердив добровільність свого наміру щодо укладення угоди та просив суд її затвердити. Зазначив, що він у повному обсязі підтверджує викладені в обвинувальному акті обставини, погоджується з формулюванням обвинувачення, зазначеним в угоді, і беззастережно визнає свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення”, — йдеться у вироку суду.

ВАКС звільнив від відбування основного покарання Бурана у вигляді п’яти років позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий термін три роки.

Відтак обвинувачений суддя має:

-періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;

-повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання;

-не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"