НОВИНИ

28.05.2024

27.05.2024

24.05.2024

23.05.2024

22.05.2024

РУБРИКАТОР

Обвинувачений потоваришував з поліцейським, який його охороняв, а потім втік

25.01.2023

За два тижні до винесення вироку у кримінальній справі про крадіжку, коли обвинуваченого доправляли із СІЗО в суд, чоловік утік з-під варти, але через кілька годин був затриманий.Печерський райсуд м. Києва визнав громадянина винним і при ухваленні 20 січня вироку додав строк до основного покарання.

Згідно із обставинами справи, 20 червня 2022 року в обідній час обвинуваченого доставили з Київського слідчого ізолятора в судове засідання Ірпінського міського суду Київської області.

Чоловік звернувся до поліцейського, з яким “склалися дружні відносини”, з проханням відвести його до будинку під приводом конфіденційної бесіди зі своїм знайомим» (цитата з вироку – прим. Ред.). Конвоїр привів ув’язненого у визначене місце та залишив без нагляду, усунувши всі перешкоди для втечі. І обвинувачений дійсно втік, але за кілька годин того ж дня був затриманий поліцією.

Інцидент трапився приблизно за два тижні перед тим, як суд виніс йому вирок за крадіжку з проникненням у період воєнного стану. Зловмисник проник у два будинки і, користуючись відсутністю господарів, викрав ювелірні прикраси і одяг. Крадія засудили до 5 років позбавлення волі.

У втечі з-під варти обвинувачений щиро каявся і зробив для себе відповідні висновки. Суд призначив за ці дії 3 роки тюремного покарання. Шляхом часткового складання покарань за обома вироками суд збільшив загальний термін ув’язнення до 6 років.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"