НОВИНИ

09.06.2023

08.06.2023

07.06.2023

06.06.2023

05.06.2023

02.06.2023

РУБРИКАТОР

Новий керівник САП заявив, що перетворить своїх прокурорів на «воїнів правосуддя»

10.09.2022

Новий заступник Генерального прокурора — керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко 9 вересня розкритикував діяльність прокурорів САП, але пообіцяв виправити ситуацію та зробити САП ефективним органом по боротьбі з корупцією.

“На жаль, велика частина прокурорів САП досі працювала пасивно, не виконувала своїх ключових завдань, не розуміла та не бажала розуміти справжню місію прокурора САП”, – заявив Олександр Клименко під час круглого столу “Антикорупційне правосуддя в Україні 2019-2022”.

Керівник САП зазначив, що тепер настав час перетворити антикорупційну прокуратуру на “незалежну інституцію”, в якій будуть працювати тільки “воїни правосуддя”.

“Моє головне завдання на посаді керівника САП — це створити незалежну інституцію, на яку буде неможливо вплинути, яка буде доводити справи до кінця, не дивлячись на імена та прізвища підозрюваних, яка зможе ефективно працювати навіть без керівника.

Моє завдання перетворити прокурорів на воїнів правосуддя, які замість пошуку причин, чому неможливо щось зробити, будуть шукати шлях як це зробити, звісно, дотримуючись Конституції та норм кримінального законодавства”, – розповів Олександр Клименко.

Також він додав, що під його керівництвом САП “готова змінювати роботу та виправляти помилки”.

Нагадаємо, що 29 липня 2022 року Генеральний прокурор Андрій Костін призначив Олександра Клименка заступником Генпрокурора та керівником САП.

До того, як стати керівником, САП Олександр Клименко працював детективом НАБУ та керівником одного з відділів НАБУ.

В’ячеслав Хрипун

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"