НОВИНИ

10.07.2020

09.07.2020

08.07.2020

07.07.2020

РУБРИКАТОР

Новий керівник управління СБУ на Волині фігурував у справі щодо тиску на бізнес

09.11.2019

Новий начальник управління СБУ на Волині Павло Данюков фігурував у справі щодо тиску спецслужби на горіховий бізнес в Україні.

Про нове призначення Слідство.Інфо довідалося з сайту Офісу президента. Володимир Зеленський підписав указ щодо зміни керівництва СБУ у Волинській області 7 листопада.

Раніше Павло Данюков був заступником начальника головного управління СБУ в Києві та області, а також очолював відділ боротьби з корупцією. Про його діяльність на цій посаді у 2015-му році робили розслідування журналісти проекту Bihus.Info.

У ньому йдеться про те, що Данюков та інші високопосадовці СБУ чинили тиск на українського експортера волоських горіхів. Це супроводжувалося затримками на митниці і відкриттям кримінальних проваджень щодо представників бізнесу.

Як зазначають журналісти, свої дії Данюков аргументував заходами із запобігання контрабанді та корупції в митних органах.

У так званій “горіховій справі” фігурував також колишній заступник начальника Головного управління з боротьби із корупцією та оргзлочинністю СБУ Павло Демчина. Раніше Слідство.Інфо розповідало про таємні статки Демчини. Зокрема, про маєток під Києвом, кілька земельних ділянок та чотири автівки, дві з яких є люксовими. Офіційно нерухомістю та машинами володіла матір його трьох дітей.

Нагадаємо, що в серпні цього року президент Зеленський заявив про проблему нелегального видобутку бурштину в трьох областях України — Житомирській, Рівненський і Волинській. Він також наголосив, що правоохоронні органи, серед яких, зокрема, й СБУ, покривають незаконну діяльність і наполіг на звільненні керівництва силових структур в цьому регіоні.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"