НОВИНИ

18.05.2019

17.05.2019

16.05.2019

РУБРИКАТОР

Невідомі хакнули особисту сторінку судді Гребінківського райсуду Полтавської області

27.10.2018

У мережі Facebook особисту сторінку виконуючої обов’язки голови суду Гребінківського районного суду Полтавської області Лесі Федорак намагалися хакнути невідомі. Про це повідомляє прес-служба суду.

У повідомленні вказано, що зараз суддя не має доступу до сторінки, тому не несе відповідальності за подальше розміщення інформації на сторінці.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що суддя ВС звернувся з заявою Вищої ради правосуддя про втручання в його діяльність як судді. Невідомі хакнули його телефон. На нього надійшло СМС з кодом доступу до Інтернет-сервісу текстових повідомлень, зареєстрованого за його номером телефону.

Крім того, ми писали, що Служба безпеки України підтвердила нову хакерську атаку російських спецслужб на інформаційно-телекомунікаційні системи держорганів України. Хакери використовували нові зразки шкідливого програмного забезпечення, функціональні можливості якого передбачають віддалене адміністрування процесів операційної системи і копіювання файлів, стеження за діями користувачів, перехоплення паролів.

Джерело