НОВИНИ

17.08.2019

16.08.2019

15.08.2019

РУБРИКАТОР

НАЗК склало адмінпротоколи стосовно суддів та прокурора

08.02.2019

НАЗК направило до суду адмінпротоколи стосовно 7-ми посадовців за несвоєчасне подання декларацій, повідомлень про суттєві зміни у майновому стані та декларування недостовірних відомостей. Про це повідомляє прес-служба Національного агентства.

Складено протокол стосовно судді Окружного адміністративного суду м. Києва Сергія Нагорянського. Національне агентство встановило, що суддя несвоєчасно подав до Реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані після отримання заробітної плати за час вимушеного прогулу за період з 01.04.2011 по 31.03.2015 в розмірі, що значно перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб: 725,9 тис. гривень.

Також складено 2 протоколи стосовно співробітника Ірпінського відділу поліції ГУНП в Київській області Марини Мельниченко, яка не подала повідомлення про суттєві зміни в майновому стані після отримання доходу в сумі 625 тис. гривень від продажу автомобіля Mercedes-Benz C 250 2012 року випуску та після набуття у власність квартири у м. Ірпінь вартістю понад 616 тис. гривень.

Не подав відповідне повідомлення до Реєстру декларацій і Сергій Бєлунічев, який, перебуваючи на посаді заступника начальника Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області, отримав дохід від продажу автомобіля Fiat Doblo 2008 року випуску в розмірі 134,4 тис. гривень.

За результатами повної перевірки декларації за 2015 рік, поданої прокурором прокуратури Харківської області Максимом Маматовим, Національне агентство встановило подання ним недостовірних відомостей на суму, що перевищує 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Посадовець зазначив недостовірні відомості про вартість на дату набуття у власність земельної ділянки та житлового будинку, які відрізняються від достовірних на загальну суму понад 238 тис. гривень.

Крім того, за несвоєчасне подання щорічної декларації за 2017 рік складено протоколи стосовно суддів Рівненського окружного адміністративного суду Оксани Дудар та Господарського суду Чернігівської області Вячеслава Шморгуна, а також посадової особи ГУ ДФС у Київській області Христини Титенок.

У НАЗК нагадали, відповідальність за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації, що відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, передбачена частиною четвертою статті 172-6 КУпАП, а за несвоєчасне подання декларації та неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані — частинами першою та другою цієї статті.

Джерело