НОВИНИ

17.06.2019

15.06.2019

14.06.2019

13.06.2019

РУБРИКАТОР

НАЗК попереджає, що декларантам дзвонять шахраї

19.09.2018

Національному агентству з питань запобігання корупції стало відомо про факти дзвінків суб’єктам декларування від імені працівників його апарату.

“Дзвінки здійснювались з метою начебто уточнення  інформації, що вказана в їхніх деклараціях, або щодо проведення Національним агентством перевірок декларацій суб’єктів”, – уточнює НАЗК. 

Відомство наголошує: “Спілкування посадових осіб Національного агентства з суб’єктами декларування відбувається виключно в межах повноважень, будь-які відомості запитуються в офіційній письмовій формі у суб’єкта декларування або відповідного органу”.

“Спілкування з суб’єктами декларування здійснюється працівниками апарату Національного агентства виключно з офіційних телефонів або електронних адрес, зазначених на офіційному веб-сайті”, – додає НАЗК.

Про такі випадки просять повідомляти за адресою info@nazk.gov.ua

“Факти використання персональних даних працівників апарату Національного агентства у протиправний спосіб документуються і надаватимуться до правоохоронних органів з метою правової оцінки та вжиття відповідних заходів”, – наголошує НАЗК.

Джерело