НОВИНИ

22.09.2018

21.09.2018

20.09.2018

РУБРИКАТОР

Начальник виправної колонії, заради отримання державних виплат для переселенців, підробив документи

12.10.2017

Бориспільською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру начальнику однієї з виправних колоній Київщини у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 3, 4 ст. 358 (підробення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

Установлено, що начальник колонії підробив та подав до Управління соціального захисту населення завідомо підроблені заяви на призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг від імені свого родича.

Однак, у ході досудового розслідування встановлено, що особа, від імені якої було подано вказані заяви, фактично не могла поставити свій підпис на таких документах, оскільки з грудня 2015 року постійно проживає на території «ДНР» та працює на одній із керівних посад у так званій Харцизькій міській раді.

Таким чином, зловмисник безпідставно отримував кошти з державного бюджету України, оскільки проживав на території «ДНР».

Досудове розслідування триває.

Довідково: 
санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 5 років.

Прес-служба прокуратури Київської області