НОВИНИ

02.10.2023

30.09.2023

29.09.2023

28.09.2023

27.09.2023

РУБРИКАТОР

Начальника колонії ніяк не можуть судити за п’яну їзду. Він не ходить на засідання

13.11.2017

Начальник колонії у Літині Олег Брилянт потрапив у аварію у середині липня 2017-го. Його Toyota Camry злетіла у кювет, підрізавши бусик, у якому їхала родина з дитиною. Посадовець отримав два протоколи: за аварію і за нетверезе кермування.

Аварія сталася у Літинському районі 13 липня. Разом з Брилянтом у салоні Camry була якась дівчина. — Він обігнав нас на великій швидкості, — розповідає Тетяна з дитиною на руках. — Камені з-під коліс полетіли у скло нашої машини. А через 300 метрів ми побачили його у кюветі. Водій такий п’яний, що на ногах ледве стоїть.

На начальника колонії поліцейські склали протоколи за скоєння ДТП та за нетверезу їзду. Останній писали за відмову від проходження освідування. Уже добігає кінця четвертий місяць з моменту пригоди. Справу досі не розглядали у суді.

Перше засідання мало відбутися 27 жовтня. Про це сказано у повістці, яку отримала Тетяна. Її викликали як свідка. Жінка каже, що лист з цим документом не отримала вчасно. Але засідання тоді не відбулося. Брилянт не ходить на суд по своїй справі.

Його адвокат пояснив неявку тим, що у Олега болить спина. Наступний розгляд призначили на п’ятницю, 17 листопада. І знову свідки будуть їхати аж з Вінниці до Хмільника. До речі, забрати водійське посвідчення і накласти штраф на Брилянта суд вже навряд чи зможе. Бо терміни для покарання вже давно вийшли. Але питання у тому, чи визнає суддя винним посадовця?

Справу веде Валерій Вергелес. Цей суддя нам відомий завдяки сюжету програми журналістських розслідувань «Люстратор».

Син Валерія Андрій Вергелес працює у Вінницькому окружному адмінсуді. Про нього також є історія: він уник відповідальності за нетверезе кермування, вирішивши просто не ходити до суду

Источник

 

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"