НОВИНИ

02.10.2023

30.09.2023

29.09.2023

28.09.2023

27.09.2023

РУБРИКАТОР

Начальника Черкаської виправної колонії №62 позбавили прав за нетверезе водіння

20.04.2020

Відповідну постанову виніс Придніпровський суд, незважаючи на затягування розгляду адмінпротоколу стороною захисту, повідомляє «Кропива».

Згідно з протоколом, правопорушення скоєно 24 січня цього року. Правопорушник керував транспортним засобом Kia Ceed по вул. Симиренківська в Черкасах. Причиною зупинки стали непрацюючий лівий задній габарит та підсвітка державного номера. Під час спілкування з водієм, було виявлено явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження медичного огляду на стан сп’яніння Валерій Іванович відмовився.

Також, як видно з оприлюдненого поліцією відео, правопорушник намагався стверджувати, що він не перебував за кермом автівки. Коли він вийшов з авто, на водійське сидіння сів його пасажир.

Судове засідання кілька разів переносилося за клопотанням правопорушника. Не з’явився він і на крайнє засідання суду, натомість його адвокат клопотав про закриття провадження за відсутністю складу правопорушення.

Суд неявку відповідача розцінив як спробу уникнути покарання через сплив терміну давності притягнення до відповідальності та виніс постанову без його присутності. Так, правопорушнику призначено покарання у вигляді штрафу в 10200 грн. та позбавлення права керувати транспортними засобами строком на один рік.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"