НОВИНИ

21.09.2019

20.09.2019

19.09.2019

18.09.2019

РУБРИКАТОР

НАБУ завершило розслідувати справу судді Апеляційного суду Черкаської області

22.02.2019

Детективи Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури завершило досудове розслідування за підозрою судді Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка в зловживанні впливом.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу НАБУ.

«21 лютого судді Апеляційного суду Черкаської області, викритому на отриманні 30 тис. грн неправомірної вигоди, повідомлено про завершення досудового розслідування стосовно нього. Стороні захисту відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення», – йдеться у повідомленні.

За версією слідства, Пономаренко у серпні 2018 року отримав кошти від місцевого мешкaнця для впливу на суддів одного з районних судів Черкаської області, аби ті ухвалили позитивні рішення в адміністративних справах в інтересах цієї особи. Суддю викрили поблизу місця проживання одразу після одержання всієї суми неправомірної вигоди.

Нагадаємо, суд продовжив розслідування справи судді Пономаренка. Також суд призначив експертизу «міченого хабара» в цій справі. Раніше суддя заарештував «хабар» в справі Пономаренка.

Джерело