НОВИНИ

23.06.2018

22.06.2018

21.06.2018

20.06.2018

РУБРИКАТОР

На Житомирщині судитимуть тюремника, який звільнившись не подав декларації

Під час опрацювання прокуратурою відомостей Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави було встановлено порушення вимог антикорупційного законодавства щодо фінансового контролю.

Зокрема, житель Черняхівського району, який працював на посаді інспектора Житомирської установи виконання покарань № 8, порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції», не подавши після звільнення електронної декларації за 2016 рік особи, уповноваженої на виконання функцій держави.

Відомості про порушення Коростишівською місцевою прокуратурою було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України.

Досудове розслідування проводив місцевий відділ Нацполіції.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Черняхівського районного суду для розгляду по суті.

Публічне обвинувачення забезпечуватиме Коростишівська місцева прокуратура.

Довідково: санкція зазначеної статті передбачає покарання – штраф від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Житомирської області