НОВИНИ

30.09.2023

29.09.2023

28.09.2023

27.09.2023

26.09.2023

РУБРИКАТОР

На Запоріжжі експрацівник МВС та пенсіонер цивільного флоту виправдовували дії Путіна та Кадирова

17.03.2023

На антиукраїнській діяльності правоохоронці викрили двох жителів Запорізької області, які в умовах воєнного стану поширювали російську пропаганду. Ними виявилися колишній співробітник органів МВС та пенсіонер цивільного флоту. Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.З початку повномасштабного вторгнення вороже налаштовані громадяни через заборонені в Україні соціальні мережі систематично поширювали матеріали, направлені на порушення основ національної безпеки.

Так, на власних сторінках у відкритому для інших користувачів доступі вони робили публікації, в яких схвалювали агресивні дії та політику щодо України російських державних та політичних діячів, зокрема президента Росії Володимира Путіна та президента Чечні Рамзана Кадирова. Також чоловіки виправдовували воєнні злочини, що вчиняються армією РФ проти українського народу та заперечували окупацію частини території України тощо.

Нині одному з обвинувачених суд виніс вирок, за яким призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки. Обвинувальні акти щодо другого за ч. 2 ст. 436-2 та ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України) ККУ вже скерували до суду.

Нагадаємо, що в лютому правоохоронці заблокували діяльність проросійської ботоферми в Запоріжжі. Кілька тисяч ботів поширювали дезінформацію про ситуацію на південному фронті, популяризували російські окупаційні угруповання і закликали жертвувати на їхню підтримку.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"