НОВИНИ

21.01.2019

19.01.2019

18.01.2019

РУБРИКАТОР

На Вінничині викрили корупційну схему посадовців виправної колонії

25.11.2016

Оперативники Управління захисту економіки спільно з прокуратурою припинили злочинну діяльність в.о. начальника колонії, начальника оперативної частини та її працівника. Задокументовано факти отримання ними неправомірної вигоди на суму понад 50 тисяч гривень.

Працівники УЗЕ у Вінницькій області встановили, що працівники однієї з виправних колоній організували злочинну схему власного збагачення. Зокрема, за надання певних переваг, наприклад, користування засудженими мобільними телефонами, вимагали від них або їх родичів від 200 до 1000 гривень.

Гроші перераховувались на банківський рахунок, який вони вказували або одержували кошти через засудженого.

На даний час задокументовано декілька десятків фактів одержання посадовцями виправної колонії хабарів на загальну суму понад 50 тисяч гривень.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем роботи та проживання фігурантів оперативники Управління захисту економіки та слідчі обласної поліції вилучили банківські картки, мобільні телефони, блокноти з записами,які вказують на причетність до даного кримінального правопорушення.

Слідчим управлінням ГУНП у Вінницькій області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Поліцейські встановлюють інші факти вимагання та одержання ними неправомірної вигоди від засуджених та їх родичів, а також осіб, які також можуть бути причетні до вказаного кримінального правопорушення.

Джерело