НОВИНИ

24.04.2018

23.04.2018

РУБРИКАТОР

Вінницький поліцейській незаконно зберігав та поширював наркотики

 15.06.2017 викрито та затримано на місці події старшого дільничного офіцера поліції одного з відділень поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області за незаконний збут наркотичних засобів.

В рамках розслідування кримінального провадження також встановлено, що правоохоронець, з метою забезпечення та нарощування показників, схилив третю особу до незаконних дій щодо збуту наркотичних засобів іншим особам. Крім того, у власному автомобілі, правоохоронець незаконно зберігав наркотичні засоби.

Вказаного працівника поліції затримано в порядку ст. 208 КПК України. На даний час готуються повідомлення про підозру зазначеній особі у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 307 та ч. 1 ст. 309 КК України, клопотання про обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від посади.

У кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінальних правопорушень, у тому числі, проведено ряд оглядів та обшуків, допитуються свідки.

Довідково: за вчинені кримінальні правопорушення передбачене покарання у виді позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.