НОВИНИ

07.07.2020

06.07.2020

30.06.2020

РУБРИКАТОР

На території Машівської колонії прокуратура знайшла незаконний худобомогильник та забійний пункт тварин

17.07.2019

Органи прокуратури Полтавської області під час перевірки ДУ «Машівська виправна колонія № 9» та ДП «Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби № 9» встановили чисельні порушення вимог законодавства.

Як повідомили в прес-службі прокуратури області, на території Машівської колонії без будь-яких дозвільних документів експлуатується худобомогильник та забійний пункт тварин, які не відповідають санітарним вимогам. Так, ці об’єкти розташовані поруч із свинотоварною фермою, на якій утримується поголів’я свиней. На прилеглій території безконтрольно розміщені рештки тварин у великій кількості, земельна ділянка у занедбаному стані, по території вільно ходять бездомні тварини, ветсанпропускник відсутній, відсутній облаштований дезбар’єр тощо. Крім цього, свинотоварна ферма не забезпечена дезінфікуючими засобами. Господарство не дотримується «закритого режиму» роботи.

Органи Держпродспоживслужби в області вносили приписи керівнику підприємства установи, однак безрезультатно. З огляду на це суд зупинив процес розведення свиней на фермі.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання епідемічним та інфекційним захворюванням) КК України.

Досудове розслідування триває.

Ян ПРУГЛО

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"