НОВИНИ

09.04.2020

08.04.2020

07.04.2020

РУБРИКАТОР

На Тернопільщині патрульниій за 400 доларів обіцяв повернути вилучене посвідчення водія

12.02.2020

У Ланівцях, що на Тернопільщині, начальник сектору патрульної поліції (СРПП) за сприяння у поверненні водійського посвідчення вимагав 400 доларів США. Слідчий одного з районних управлінь поліції забажав тисячу доларів за непритягнення жінки до кримінальної відповідальності.

Працівники Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ встановили інформацію про причетність до протиправних дій співробітника поліції області. Начальник СРПП Лановецького відділення поліції пообіцяв місцевому мешканцю сприяти у поверненні йому вилученого водійського посвідчення, щоправда, за «винагороду» – 400 доларів США.

За викритим фактом прокуратурою Тернопільської області було розпочато кримінальне провадження, органом досудового розслідування визначено ТУ ДБР, розташованим у місті Львові.

Капітана поліції затримали оперативники УДВБ НПУ спільно зі слідчими ДБР, під процесуальним керівництвом прокуратури відразу після одержання ним хабаря. Гроші вилучено, посадовець поліції затриманий в порядку ст.208 КПК України.

Джерело