НОВИНИ

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

27.06.2022

РУБРИКАТОР

На суддю намагаються вплинути через СМС-повідомлення його доньці

29.10.2021

Сім’я відіграє важливу роль у житті людини. Нерідко трапляється, що це використовують як засіб впливу на потрібну особу, а саме — намагаються донести свою думку через членів родини.

У провадженні судді Другого апеляційного адміністративного суду Віталія Калиновського перебувала справа за апеляційною скаргою щодо поновлення на посаді. Відповідачем було управління СБУ в Полтавській області.

За день до засідання на особистий телефон доньки В.Калиновського з невідомого номера надійшло повідомлення. З тексту стало зрозуміло, що інформація стосується справи, яка перебуває в провадженні батька.

Автор повідомлення вказував на те, що йому з достовірних джерел відомо про візит представника Полтавського управління СБУ до голови Другого апеляційного адміністративного суду. На думку аноніма, метою відвідування стала вимога прийняти рішення у справі на користь держслужбовців. Тому в повідомленні було прохання до судді «залишитися вірним судовій присязі і професійному боргу». Також автор зазначив, що поняття честі та справедливості для нього є також важливими, оскільки він — офіцер, який віддав службі України довгі роки.

Про цю ситуацію В.Калиновський повідомив Вищу раду правосуддя (№3711/0/6-21). Тепер на повідомлення зверне увагу не лише донька судді, а й представники Феміди.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"