НОВИНИ

29.06.2022

28.06.2022

27.06.2022

25.06.2022

24.06.2022

23.06.2022

РУБРИКАТОР

На окупованій Харківщині розпочались “чистки” серед поліцейських, які перейшли на бік ворога

14.06.2022

У Борівській громаді Харківської області окупаційна влада проводить чистки, позбавляючись місцевих поліцейських, які перейшли на їхній бік.

“Російські ставленики “звільнили” місцевих поліцейських, які зрадили присязі, перейшли на бік ворога і з початку окупації почали працювати в так званій народній міліції. Такі ситуації вкотре доводять, що зрадників не люблять ніде, їх зневажають навіть ті, заради кого вони зрадили свою державу”, – повідомляється на сторінці Борівської селищної ради у фейсбуці.

Співробітники Федеральної Служби безпеки Російської Федерації теж зайнялися пошуком “зрадників”, але у лавах армії РФ. Затримують багатьох з тих, у кого українське коріння. Про це повідомив журналіст Роман Цимбалюк у Facebook.

За його словами, таким чином у ФСБ РФ вирішили показати “ефективну” роботу на території України

“Зрадниками призначаються учасники “спеціальної військової операції”, у яких є українське коріння. Їх звинувачують у співпраці з ЗС України та затримують під час перебування в польових таборах. Подальша доля даних військовослужбовців невідома, а родичам повідомляється, що вони пропали безвісти в ході ведення бойових дій”, – йдеться в повідомленні

Джерело

Джерело 2

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"