НОВИНИ

05.06.2020

04.06.2020

03.06.2020

РУБРИКАТОР

На Миколаївщині суддю одного з міських судів відсторонили від роботи

18.04.2019

Сьогодні, 18 квітня, суддю Южноукраїнського міського суду Миколаївської області Оксану Волкову тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя, терміном на 6 місяців. Про це УНН повідомили в управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

Дане рішення прийняте, за результатами розгляду об’єднаної дисциплінарної справи за зверненнями голови Южноукраїнського міського суду, голови апеляційного суду та скаргами працівників апарату Южноукраїнського міського суду.

Повідомляється, що підставою притягнення до відповідальності стали допущення суддею поведінки, що порочить звання судді або підриває авторитет правосуддя, зокрема в питаннях дотримання норм суддівської етики та стандартів поведінки, які забезпечують суспільну довіру до суду, прояв неповаги до інших суддів, адвокатів, експертів, свідків чи інших учасників судового процесу; порушення правил щодо відводу (самовідводу); допущення істотного порушення норм процесуального права під час здійснення правосуддя, що унеможливило реалізацію учасниками судового процесу наданих їм процесуальних прав та виконання процесуальних обов’язків.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"