НОВИНИ

06.06.2020

05.06.2020

04.06.2020

РУБРИКАТОР

На Луганщині затримали поліцейських під час одержання хабаря від перевізників

08.04.2020

7 квітня слідчі ДБР затримали двох інспекторів одного з відділів Головного управління Нацполіції в Луганській області під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 14 тис. грн (ч. 3 ст. 368 КК України). Про це повідомляє прокуратура Луганської області.

За даними слідства, поліцейські чинили тиск на бізнес та перешкоджали здійсненню підприємницької діяльності автоперевізниками. За можливість займатися вантажними та пасажирськими перевезеннями на автошляхах Луганської та Донецької областей вони щомісячно вимагали неправомірну вигоду по 1 тис. грн з кожного транспортного засобу.

Крім того, за “допомогу” у вирішенні проблемних питань із державними органами додатково вимагалась така ж сума – 1 тис. грн. Під час документування двох фактів одержання неправомірної вигоди вказані особи отримали від одного з фізичних осіб-підприємців близько 20 тис. грн.

Наразі тривають обшуки за місцями роботи та проживання затриманих.

Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру. Також проводяться слідчі дії, спрямовані на викриття інших причетних до вчинення злочину осіб з числа керівництва Головного управління Нацполіції в Луганській області.

Під час проведення обшуку у одного з фігурантів провадження було знайдено та вилучено грошові кошти на загальну суму півмільйона гривень, походження яких особа пояснити не змогла.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"