НОВИНИ

28.02.2025

27.02.2025

25.02.2025

21.02.2025

10.02.2025

07.02.2025

06.02.2025

05.02.2025

04.02.2025

РУБРИКАТОР

На Київщины викрили поліцейського, який за хабаря відпустив розшукуваного

13.10.2021

До працівників Київського обласного управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ звернулася заявниця і повідомила про факт вимагання грошей окремими співробітниками поліції Броварського РУП. При перевірці інформації встановлено, що 34-річний начальник сектору відділу кримінальної поліції затримав та доставив до поліцейського відділку чоловіка, який переховувався від правоохоронних органів і був оголошений у розшук Дарницьким управлінням поліції Києва за підозрою у розбої.

Проте оперативник, діючи всупереч інтересам служби, запропонував 35-річному розшукуваному не вживати заходів затримання для подальшої передачі його співробітникам столичної поліції. За таку «послугу» вимагав від співмешканки чоловіка 5 000 доларів США «відкупних» і дав п’ять днів на збір потрібної суми.

Після отримання поліцейським другої частини зазначеного хабаря – 50 000 гривень – його затримали на місці злочину працівники внутрішньої безпеки НПУ та ТУ ДБР, розташованого у місті Києві. Фігурантові оголосили про підозру за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

У разі доведення вини йому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна. Наразі за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури поліцейського затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тривають подальші слідчі дії, з метою встановлення можливих спільників співробітника поліції, та вживаються заходи на встановлення місця знаходження розшукуваного чоловіка з подальшим затриманням.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"