НОВИНИ

03.06.2020

02.06.2020

РУБРИКАТОР

На Кіровоградщині за отримання хабаря у 2000 доларів США затриманий прокурор

30.08.2019

Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівником місцевої прокуратури неправомірної вигоди.

У ході досудового розслідування, яке здійснюється Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві, за оперативного супроводу Управління захисту економіки в Кіровоградській області встановлено, що начальник Олександрівського відділу Знам’янської місцевої прокуратури Кіровоградської області висунув вимогу надати неправомірну вигоду в сумі 2000 доларів США за вирішення питання про закриття кримінальних проваджень.

Після передачі 29.08.2019 неправомірної вигоди зазначеного прокурора затримано у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"