НОВИНИ

23.10.2018

22.10.2018

РУБРИКАТОР

На Кіровоградщині при спробі надати хабара прокурору затриманий керівник установи виконання покарань №14

19.10.2017

Слідчі прокуратури Кіровоградської області спільно з працівниками Cлужби безпеки України в області та за участі Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України затримали начальника Державної установи «Кропивницька установа виконання покарань № 14», який намагався надати неправомірну вигоду працівнику прокуратури.

Керівник установи виконання покарань №14 систематично вчиняв спроби «домовитися» з працівником прокуратури. Високопосадовець замість того, щоб усунути суттєві порушення в діяльності установи, на які неодноразово вказувала прокуратура, за кошти у сумі 2 400 грн та інші матеріальні цінності намагався домовитися, щоб прокурор не ініціював питання про притягнення його, як керівника установи, до відповідальності.

Про пропозицію надання неправомірної вигоди прокурор повідомив керівництво, відтак – завдяки його принциповості правопорушника було затримано після вчинення злочину.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди особі, що займає відповідальне становище) та обрання міри запобіжного заходу.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 369 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна.

За матеріалами прес-служби прокуратури Кіровоградської області