НОВИНИ

15.02.2019

14.02.2019

13.02.2019

РУБРИКАТОР

На хабарі затримали двох дніпрівських посадовців поліції

14.04.2018

Двоє працівників керівної ланки поліції міста Апостолове вимагали гроші за непритягнення до кримінальної відповідальності одного з місцевих мешканців. Хабарників затримали після передачі їм восьми тисяч доларів США неправомірної вигоди.

Про це повідомляє департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

До Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України звернувся заявник і повідомив про неправомірні дії керівництва Апостолівського відділення поліції. Чоловік розповів, що заступник начальника міської поліції та керівник одного з секторів цього ж підрозділу вимагають з нього грошову “винагороду” за закриття кримінального провадження та припинення кримінального переслідування.

Поліцейські назвали чоловікові суму, що гарантувала йому уникнення кримінальної відповідальності, яку потрібно було передати через посередника.

Вісім тисяч доларів США “відкупних” заявник віддав посередникові у завчасно обумовленому місці. Відразу після цього 34-річний капітан поліції та 43-річний майор поліції були затримані в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України спільними діями оперативників Дніпропетровського управління ДВБ НПУ, працівників СБУ та військової прокуратури Криворізького гарнізону.

Здирникам, у разі доведення вини, загрожує позбавлення волі до восьми років з конфіскацією майна.

Джерело