НОВИНИ

23.07.2018

22.07.2018

21.07.2018

РУБРИКАТОР

На Донеччині заочно судитимуть прокуроршу-зрадницю, яка працює на «ДНР»

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування злочинної діяльності колишнього працівника органів прокуратури України.

У ході досудового розслідування встановлено, що мешканка м. Донецька, будучи восени 2014 року звільненою за власним бажанням з посади прокурора Донецької міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, з січня 2015 року співпрацює з терористичною організацією «ДНР».

На даний час зрадниця обіймає посаду так званого заступника начальника організаційно-контрольного відділу «Генеральної прокуратури ДНР», який здійснює організаційне забезпечення управлінських заходів «Генерального прокурора ДНР» і його заступників та контролює незаконну діяльність органів та підрозділів відомства.

Пособниця терористів надає злочинні накази підпорядкованим їй особам та здійснює контроль за додержанням нормативно-правових актів, прийнятих всупереч Конституції України та направлених на порушення прав громадян України, що проживають на тимчасово захопленій бойовиками території Донеччини.

Дії обвинуваченої кваліфіковано як участь та сприяння діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

На даний час обвинувальний акт спрямовано до суду для проведення заочного судового розгляду.

Жінці загрожує до 15 років за ґратами.

Прес-служба прокуратури Донецької області