НОВИНИ

27.07.2021

24.07.2021

23.07.2021

22.07.2021

21.07.2021

РУБРИКАТОР

На Дніпропетровщині затриманий підполковник поліції, який обклав даниной місцевий бізнес (відео)

05.03.2021

Дніпропетровським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки НПУ зібрана інформація щодо протиправних дій 36-річного заступника начальника одного з відділень Кам’янського районного управління поліції Дніпропетровської області.

Встановлено, що поліцейський, будучи добре обізнаним щодо ситуації з господарською діяльністю будь-якої форми на «підвладній» території, організував комбінацію отримання «додаткового капіталу». За безперешкодну діяльність підприємці щомісячно “сплачували” йому частину від прибутку.

За фізичної підтримки бійців відділу швидкого реагування ДВБ НПУ, вищезазначеного посадовця поліції затримано на одержанні хабаря у розмірі 10 тисяч гривень, які йому систематично «надходили» від підприємця, що здійснює закупівлю та перевезення металобрухту.

Кошти, надані як неправомірна вигода, вилучено. Оперативники внутрішньої безпеки та слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Полтава, за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури, провели санкціоновані обшуки за місцем несення служби та проживання поліцейського.

«Данина», «щомісячна доля», «кришування» – це зовсім не те, чим мають займатися поліцейські. А за тими, хто намагається займатися цими речами, йде Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України. Звичайно, поліцейський звільнений із органів поліції. В поліції справді існує вагомий некомплект. Але такі працівників, як цей затриманий та йому подібні, нам не потрібні,” – наголосив Голова Національної поліції України Ігор Клименко.

За результатами заходів працівника поліції затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі ДБР вручили йому підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Триває слідство з метою перевірки можливої причетності затриманого до інших протиправних дій та встановлення його спільників.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"