НОВИНИ

06.10.2022

05.10.2022

04.10.2022

03.10.2022

01.10.2022

РУБРИКАТОР

На Черкащині 2-х поліцейських підозрюють у незаконному затриманні і застосуванні спецсасобів

22.01.2022

Прокурорами Черкаської обласної погоджено повідомлення про підозру двом працівникам одного із відділів поліції  Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області за фактом перевищення службових повноважень працівниками правоохоронного органу (ч. 1 ст. 28 ч. 2 ст. 365 КК України).

За даними слідства, зазначені правоохоронці, діючи спільно, під час виконання службових обов’язків, у травні 2021 року, мотивуючи свої дії адміністративним затриманням, застосували до жителя одного із сіл Черкаської області вогнепальну табельну зброю (ПМ) та спеціальні засоби – кайданки і сльозогінний газ.

Однак, в порушення вимог ст. 261 КУпАП України, не склали протокол про затримання вказаної особи, не повідомили родичів особи про факт затримання та не поінформували уповноважений центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Таким чином, працівники поліції  грубо порушили встановлений порядок адміністративного затримання особи, чим вчинили дії, виконання яких  дозволяється тільки з додержанням особливого порядку, за відсутності цих умов.

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні проводиться слідчим третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Черкасах) територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"