НОВИНИ

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

27.06.2022

РУБРИКАТОР

На Буковині неповнолітньому, що дав поліцейському копняка по сідницях, суд заборонив нічні розваги

02.11.2021

Кіцманський районний суд Чернівецької області визнав винним місцевого мешканця у хуліганстві та призначив покарання із застосуванням до нього примусових заходів виховного характеру. Зокрема, протягом року обвинуваченому заборонено залишати місце постійного проживання з 22:00 год. до 7:00 год. наступного дня, а також заборонено відвідувати в нічний час з 22:00 год. до 6:00 год. розважальні заклади.

За матеріалами справи 18 червня близько 8:30 неповнолітній, перебуваючи в стані алкогольного та наркотичного сп`яніння, в центрі міста Кіцмань біля церкви Святого Миколая ображав нецензурною лайкою працівника Національної поліції. Також наніс йому декілька ударів ногою в область сідниць. Експертиза виявила у працівника поліції синця, що належить до легких тілесних ушкоджень.

У суді хлопець повністю визнав вину. Розповів, що того дня після святкування випускного йшов з друзями центром міста Кіцмань. При цьому ображав нецензурною лайкою працівника поліції та наніс йому декілька ударів ногою в область сідниць. Додав, що перебував в стані сп`яніння.

Наразі зрозумів протиправність вчиненого і попросив вибачення у потерпілого. Потерпілий поліцейський до суду подав заяву про розгляд справи за його відсутності, в якій зазначив: претензій до обвинуваченого немає, оскільки той вибачився перед ним і вони примирились.

Захисник обвинуваченого заявив клопотання про звільнення його клієнта від покарання та застосування до неповнолітнього примусових заходів виховного характеру у вигляді застереження та обмеження дозвілля.

Батько хлопця підтримав клопотання захисника та запевнив суд: забезпечить контроль за поведінкою сина, як в дома, так і в побуті. Додав, що про всі деталі злочину довідався від працівників поліції.

Покарання за ч.1 ст. 296 Кримінального кодексу України, за якою судили неповнолітнього, передбачає штраф від 17 до 34 тис. грн або арешт до шести місяців, або обмеженням волі до п’яти років.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"