НОВИНИ

18.09.2021

17.09.2021

16.09.2021

РУБРИКАТОР

МВС заявило, що і далі отримуватиме кошти з Фонду боротьби з COVID-19 для підтримки своїх співробітників

11.06.2021

9 червня Кабінет Міністрів України виділив Міністерству внутрішніх справ України 800 млн. грн. із держбюджету за рахунок коштів, передбачених за програмою “Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками”. 

Кошти буде використано для здійснення доплат поліцейським, гвардійцям, прикордонникам і рятувальникам, які  ризикують здоров`ям, найбільше контактуючи із населенням під час щоденного несення служби у період дії карантину. Також виплати буде здійснено медичним працівникам закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МВС, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на COVID-19.

Це перше рішення у 2021 році. У подальшому Уряд буде приймати аналогічні рішення для підтримки співробітників системи МВС України. Щодня її підрозділи перебувають на передовій боротьби з короновірусом. Так, за весь період епідемії у системі МВС захворіло понад 52 тисячі, а померло від наслідків хвороби 246 осіб. Лише за минулий тиждень кількість хворих зросла на 78 осіб.

У 2020 році iз Фонду боротьби з COVID-19 для потреб всіх центральних органів виконавчої влади системи МВС України було видiлено 4 млрд. 708,5 млн. гривень. З метою перевірки правомірності, ефективності та повноти використання цих коштів було проведено перевірку Державної аудиторської служби України. Вона у цілому підтвердила законність використання державних фінансів.

Встановлені аудиторами окремі незначі фінансові порушення на 26,5 млн. грн., що становить лише 0,6 % загального обсягу видiлених коштiв, було або усунуто вже під час ревізії, або оскаржено у встановленому законодавством судовому порядку. Окремі висновки було визнано протиправними та скасовано вимоги регіональних відділів Держаудитслужби до установ системи МВС України.

Підрозділи Міністерства внутрішніх справ продовжують ефективно виконувати завдання, пов’язані з епідеміологічними заходами в країні, щодня контактують та забезпечують життєдіяльність населення під час карантинних обмежень.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"