НОВИНИ

21.03.2023

20.03.2023

18.03.2023

17.03.2023

16.03.2023

РУБРИКАТОР

МВС вимикатиме Єдиний державний реєстр транспортних засобів на свій розсуд

18.10.2022

Протягом воєнного стану в Україні Міністерство внутрішніх справ затверджуватиме перелік адміністративно-територіальних одиниць, в межах яких припинятиме роботу або обмежуватиме доступ користувачів до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Відповідні повноваження передбачені постановою Кабінету Міністрів від 14.10.2022 1162 «Деякі питання функціонування Єдиного державного реєстру транспортних засобів в умовах воєнного стану», текст якої оприлюднено на Урядовому порталі.

Відновлення роботи реєстру або доступу користувачів здіснюватиметься після виключення адміністративно-територіальної одиниці з указаного переліку.

Також встановлено, що в межах адміністративно-територіальних одиниць, що не включені до затвердженого Міністерством внутрішніх справ переліку, доступ користувачів до Реєстру «забезпечується з урахуванням зумовлених воєнним станом організаційних та технічних можливостей».

У разі виникнення загрози несанкціонованого доступу до Реєстру, зокрема внаслідок тимчасової окупації, оточення (блокування) збройними формуваннями Російської Федерації певної адміністративно-територіальної одиниці, його адміністратор невідкладно, але не пізніше ніж в одноденний строк із дня виявлення такої загрози, припиняє, анулює доступ користувачів до нього в межах відповідної території.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"