НОВИНИ

25.09.2021

24.09.2021

23.09.2021

22.09.2021

РУБРИКАТОР

Мріяв працювати в НАБУ. Експрокурор, засуджений на 2 роки в’язниці, втік і оголошений в розшук

04.03.2021

Дніпровське управління ГУНП в місті Києві оголосило в розшук колишнього прокурора Генпрокуратури Олександра Матюшка. Інформація про це з’явилася у базі МВС.

11 січня Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду підтвердила його вирок – 2 роки позбавлення волі. Тепер він, як зазначено у розшуковому повідомленні, ухиляється від покарання.

До початку виконання вироку Матюшко залишався на свободі під заставою у 33 тисячі гривень.

Раніше прокурор у дебатах просив суд змінити Матюшку запобіжний захід на тримання під вартою. Але суд вважав, що  прокурором не доведено, що застосування більш м’якого запобіжного заходу не може забезпечити належної процесуальної поведінки обвинуваченого.

25 вересня 2019 Вищий антикорсуд засудив до 2 років позбавлення волі колишнього прокурора ГПУ Матюшка. Його визнали винним у пропонуванні члену конкурсної комісії НАБУ Олексію Гриценку 10 тисяч доларів за обрання його кандидатом на посаду керівника або заступника керівника підрозділу детективів НАБУ.

До передачі коштів не дійшло. Прокурора Матюшка затримали у корпусі університету Шевченка у день здачі ним іспиту в рамках конкурсу на посаду в НАБУ.

Сам Матюшко провину не визнав. Він та його адвокат подавали апеляцію на вирок і намагались довести, що це була провокація.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"