НОВИНИ

27.07.2021

24.07.2021

23.07.2021

22.07.2021

21.07.2021

РУБРИКАТОР

Місце проведення з’їзду суддів перенесли після листа Авакова

05.03.2021

Рада суддів перенесла місце проведення XVIII з’їду суддів України з приміщення Міжнародного центру культури та мистецтв до “Президент Готелю” у Києві.

Джерело: Рада суддів з посиланням на рішення, прийняте на позачерговому засіданні 4 березня

Дослівно: “Ухвалено рішення №11 про перенесення місця проведення XVIII з’їду суддів України з приміщення Міжнародного центру культури та мистецтв Федерації профспілок України до “Президент Готелю”, що на вулиці Госпітальній, 12″.

Деталі: Повідомляється, що таке рішення прийняли на підставі листа глави МВС Арсена Авакова, у якому він рекомендував змінити місце проведення з’їзду “з міркування питань безпеки делегатів та учасників форуму”.

Нагадаємо, 27 лютого організатори мітингів на підтрімку ув’язненого актівіста Сергія Стерненко анонсували проведення акці2 протеста на 9 березня, так як саме на цю дату запланований з’їзд  суддів. Активісти вимагають встановлення в Україні справедливої і цивілізованої системи правосуддя.

XVIII з’їзд суддів України відбудеться 9-11 березня за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 12, (Конгрес-Хол готелю “Президент Готель”). Початок о 10:00.

На з’їзді суддів планують розглянути питання:

-про обрання членів Вищої ради правосуддя;

-про призначення судді Конституційного Суду;

-про обрання Ради суддів;

-заслухати звіт Ради суддів та інформацію т.в.о. Голови Державної судової адміністрації про її діяльність, зокрема, організаційне, фінансове та матеріально-технічне забезпечення діяльності органів судової влади.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"