НОВИНИ

18.09.2019

17.09.2019

16.09.2019

РУБРИКАТОР

Львівський поліцейський отримав умовний термін за сутенерство

19.02.2019

Жовківський районний суд засудив до трьох років умовно старшого сержанта батальйону поліції особливого призначення Руслана Рака за сутенерство. Такий м’який вирок поліцейський отримав, бо визнав свою провину і погодився укласти угоду із прокурором, пише Zaxid.net

З матеріалів справи відомо, що у травні 2018 року Руслан Рак зареєструвався під нікнеймом у російській соцмережі «ВКонтакте», де почав розміщувати у різних групах повідомлення про надання сексуальних послуг за гроші. Під час переписок із потенційними клієнтами Рак надавав їм свій номер телефону і уже у розмові домовлявся про деталі та оплату послуг.

Після узгоджень деталей з клієнтами Руслан Рак підвозив жінок на своєму автомобілі до узгодженого місця і забирав у клієнта гроші. За інтимні послуги клієнти сплачували Раку 100 доларів, з яких 1300-1500 грн він віддавав повіям. Кілька клієнтів поліцейського-сутенера під час слідства повідомили, що послуги повій отримували у готелі «Варшава», що у селі Малехів біля Львова.

Укінці травня 2018 року прокуратура Львівщини повідомила про затримання Руслана Рака на хабарі. Виявилось, що через зайнятість сутенерством він систематично не виходив на роботу і сплачував своєму керівнику за це хабарі. Правоохоронці затримали Рака та його керівника 30 травня. У справі хабарництва Русланові Раку вирок наразі не винесли.

25 вересня 2019 року Руслан Рак погодився укласти угоду з прокурором про визнання винуватості, згідно з якою сутенера звільняють від покарання з іспитовим терміном. 15 лютого 2019 року суддя Жовківського райсуду Володимир Мікула затвердив цю угоду, призначивши Руслану Раку 3 роки умовно.

Джерело