НОВИНИ

18.09.2020

17.09.2020

16.09.2020

15.09.2020

РУБРИКАТОР

Львівського поліцейського спіймали на хабарі

13.12.2019

Співробітники Служби безпеки України викрили на отриманні неправомірної вигоди співробітника одного із райвідділів поліції Львова.

Як інформує Управління Служби безпеки України у Львівській області, користуючись службовим становищем, за різні суми хабарів поліцейський пропонував фігурантам кримінальних проваджень «владнати питання». Так $4 тисячі зловмисник вимагав у місцевого мешканця за замовчування його співучасті у хуліганстві та непритягнення до кримінальної відповідальності. Як посередника зловмисник залучив рідного брата.

Затримали обох зловмисників відразу після передачі грошей біля пункту обміну валюти, де вони хотіли конвертувати винагороду.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру та обрання міри запобіжного заходу. Тривають слідчі дії.

Операція проводилась спільно зі співробітниками Територіального управління ДБР під процесуальним керівництвом прокуратури Львівської області.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"